22 червня 2026, 14:32
Підрядні організації здійснювали експлуатаційне утримання та заходи з підвищення безпеки дорожнього руху в Пришибській, Сергіївській, Горішньоплавнівській, Зіньківській, Шишацькій та Великобагачанській громадах. Також ліквідовано затор із дерев та гілок біля мосту через р. Псел на автодорозі Коноплянка – Нове Остапове в с. Остап’є Решетилівської громади.
До співпраці з Агентством місцевих доріг залучено 43 громади області, з яких із 33 укладено договори.
Паралельно забезпечується проїзд дорогами державного значення. У 2026 році пріоритетом є утримання ключових транспортних маршрутів області. З початку року на дорогах державного значення ліквідовано понад 636 тис. м² деформацій покриття. Роботи проводилися на основних автошляхах області, зокрема:
– М-22 Полтава – Олександрія,
– Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь;
– Н-12 Суми – Полтава;
– Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка;
– Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук;
– Р-11 Полтава – Красноград;
– Р-42 Лубни – Миргород – Опішня – /Н-12/.
Цього тижня ремонт на місцевих дорогах продовжиться в Зіньківській, Михайлівській, Пришибській, Сергіївській та Лубенській громадах. Планується відновлення ще близько 1000 м² покриття.
«Робимо все необхідне для безпечного руху та належного утримання автошляхів», – наголосив Віталій Дяківнич.
IMG 1840
IMG 1842
Підпишіться, щоб отримувати листи.