До участі в заході долучилися заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський, освітяни, учнівська молодь, громадськість, представники бізнесу.
«Сьогодні ми зібралися у дворику краєзнавчого музею – це та локація, яка є уособленням творчості, креативності та ідей. Тут проходять різнопланові заходи, – зауважив Антон Чубенко. – Усі досягнення дітей починаються із простих кроків. І все можливо, якщо йти за покликом. МАНівська родина – це надзвичайно потужний і дієвий рух. Він постійно заявляє про себе, радує результатами і відповідно здобутками в освітній сфері Полтавщини та України».
За словами очільника Полтавської обласної МАН Валерія Бикова, сьогодні МАНівська родина зібралася у такому форматі, щоб разом відчути силу ідеї, енергію командної роботи, натхнення, яке народжується там, де поєднується допитливість, уява і бажання змінювати світ.
«Наш захід присвячений не просто креативності. Ми говоримо про майндсет, тобто про спосіб мислення, який дозволяє дивитися на світ нестандартно, бачити можливості у викликах і зростати крізь дію, – зауважив Євген Кончаковський. – Особливу атмосферу події надає те, що ми урочисто нагороджуємо учасників, переможців і тренерів VII Всеукраїнської олімпіади креативності «Destination Imagination»».
Це міжнародна освітня програма, що охоплює напрями від техніки до імпровізації, і дозволяє молоді проявити себе в команді, без втручання дорослих, а отже — максимально вільно і творчо.
У церемонії нагородження переможців та керівників команд, які взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination», участь взяли команди:
- Полтавської загальноосвітньої школи I-III ст. № 28 «LTAVA ART» (Котелевський Михайло, Гальченко Аліна, П’ятак Марія, Коваленко Вікторія, Кулик Ірина, Каракуця Марія, Тригуб Анастасія. Тренери Бобкова Марина Юріївна, Воронцова Галина Олексіївна).
- Решетилівського ліцею імені І.Л. Олійника «ReshImpire» (Василенко Анастасія, Запорожець Данило, Кашина Олександра, Ковальчук Олександр, Колотій Єгор, Лавренко Олександр, Недовіс Софія. Тренери Дзигар Яна Василівна, Григоренко Юлія Борисівна).
- Полтавської обласної Малої академії наук, у складі якої учні Полтавської ЗОШ I-III ступенів № 30 та Ліцею № 33 «Юністи – Юні дослідники істини» (Бойко Поліна, Гонтарь Олександра, Брижак Вікторія, Мірошник Віктор, Куницька Софія, Рудаков Іван, Засенко Альона. Тренерка Салюк Наталія Віталіївна).
Учасники заходу поділилися враженням від олімпіади. Взяли участь у дискусії, як народжуються нестандартні ідеї, що саме допомагає виходити за межі шаблонів і мислити креативно.
Також присутні ознайомилися з виставкою «Азов – янголи Маріуполя», яка діє в краєзнавчому музеї. Це – глибока й зворушлива історія, яка вчить цінувати, пам’ятати й бути сильними у складні моменти.
Діти (14)
Нагородження (2)
Сертифікати (1)
Учні
Підпишіться, щоб отримувати листи.