25 лютого 2025, 09:15
«Полтавщина стала прихистком для десятків тисяч ВПО. Створення належних умов для їх проживання – наш пріоритет. У цьому напрямі вже зроблено немало. Утім, над цим питанням продовжуємо працювати й далі. Наша мета – якнайшвидше інтегрувати внутрішньо переміщених людей в громаду. Одна із ключових потреб – наявність житла. Завдяки підтримці міжнародних партнерів і зокрема УВКБ ООН поетапно працюємо над вирішенням цього питання», – зазначив Володимир Когут.
Як приклад успішної співпраці, у вересні торік відбулося відкриття МТП на базі Решетилівського професійного аграрного ліцею ім.І.Г.Боровенського. На об’єктах у Полтаві, Миргороді та Кременчуці тривають ремонтні роботи.
Сторони підкреслили важливість продовження співпраці для підтримки ВПО, які постраждали від агресії росії.
«Цього року ми сфокусовані на допомозі людям, які залишаються жити на Полтавщині. Зокрема забезпеченні їх житлом. Розуміємо, що багато українців через війну втратили свої домівки або були змушені покинути свої рідні міста. Тому хочемо допомогти їм знайти безпечне та комфортне місце для проживання тут», – сказав голова саб-офісу УВКБ ООН у м. Дніпро Федеріко Серсале.
У 2025 році офіс УВКБ ООН у Дніпрі продовжить допомагати людям на Полтавщині. Правовою допомогою планують охопити понад 3 тисячі людей. УВКБ ООН також надаватиме психосоціальну допомогу, протидіятиме гендерному насильству, захищатиме дітей. Важливими напрямами є посилення доступу до інформації та підтримка участі ВПО в ухваленні рішень. Планують адресувати домогосподарствам грошову допомогу для покриття орендної плати. Підтримуватимуть 32 місця тимчасового проживання для 2500 ВПО та допомагатимуть евакуйованим матеріально.
УВКБ ООН активно працює на Полтавщині, допомагаючи людям, які постраждали від війни, та сприяючи їхній інтеграції й відновленню.
Зустріч З Міжнародними Партнерами 3
Зустріч З Міжнародними Партнерами 4
Зустріч З Міжнародними Партнерами 1
Підпишіться, щоб отримувати листи.